Звертаємо увагу, що розпочато прийом заяв на включення до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2018 рік.

Заяву про включення юридичної або фізичної особи – підприємця до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2018 рік необхідно надавати особисто або надсилати поштою на адресу: 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 24, Міністерство аграрної політики та продовольства України.

При винекненні запитань, щодо заповнення           заяв про включення юридичної або фізичної особи – підприємця до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2018 рік необхідно звернутися за телефоном: (044) 279-27-04 до:

Храпійчук Наталії Миколаївни – начальника відділу насінництва управління виробництва продукції рослинництва та насінництва Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України;

Вікторука Олександра Михайловича – головного спеціаліста відділу насінництва управління виробництва продукції рослинництва та насінництва Департаменту землеробства та технічної політики в АПК Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Форма заяв, які подаються для включення заявника до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва затверджені наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 13 червня 2016 року № 198 «Про затвердження форм заяв, які подаються для включення заявника до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва та для внесення змін до відомостей, які містить такий реєстр».

Польове оцінювання насіннєвих посівів/насаджень з видачею сертифіката, що засвідчує сортові якості насіння/садивного матеріалу проводиться у суб’єктів насінництва та розсадництва, які включені до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва.

З метою уникнення непорозумінь необхідно завчасно, до початку проведення польового оцінювання посівів, подати заяву про включення юридичної або фізичної особи-підприємця до Державного реєстру суб’єктів насінництва та розсадництва на 2018 рік.

Наказ від 13.06.2016 № 198

додаток форма заяви 1

додаток форма заяви 2

додаток форма заяви 3

додаток форма заяви 4