Інформація про КП «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування»

 Директор – Антипов Євгеній Володимирович.

Комунальне підприємство «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування» створено в Харкові в 1999 році з метою реалізації комплексної програми надання соціальної допомоги та підтримки дітям і підліткам м. Харкова, удосконалення організації харчування новонароджених з молочних кухонь та впровадження нових сучасних технологій молочних і молочнокислих продуктів дитячого харчування.

Фабрика-кухня розміщена за адресою: м. Харків, вул. Механізаторська, 13, у двоповерховій будівлі 1978 року, належить до комунальної власності територіальної громади міста Харкова і є єдиним виробником екологічно чистого дитячого харчування для дітей раннього віку. На території міста і області діє більше 70 пунктів для видачі готової продукції дитячого харчування, і їх кількість постійно зростає. Проблема харчування є однією з найважливіших у формуванні здоров’я дитини.

За роки роботи підприємства постійно впроваджуються нові технології виробництва дитячого харчування. Асортимент продукції збільшився з 4 видів до 14 і постійно оновлюється. З I кварталу 2010 року випускається новий вид кисломолочного продукту «Наріне». Серед готової продукції крім продуктів дитячого харчування випускаються продукти лікувального харчування (біфівіт, ацидофільне молоко). Зазначені види лікувального харчування не випускаються промисловими підприємствами на території України.

За 2009 рік випущено 5,2 млн. порцій дитячого харчування. За добу випускається понад 20 тисяч порцій продукції. Готовою продукцією щодня забезпечується близько 11,000 дітей перших трьох років життя.

Для приготування продуктів дитячого харчування щодня використовується високоякісна екологічно чисте молоко, яке надходить з сільськогосподарського підприємства, яке має статус спеціальної сировинної бази з виробництва сировини, що використовується для виробництва продуктів дитячого харчування.

Термін придатності продукції складає від 24 до 48 годин, що свідчить про відсутність консервантів, інгібіторів, екологічну чистоту і безпеку.

Підприємство з січня 2010 року перейшло на безперебійний графік роботи включаючи святкові та вихідні дні. На підприємстві обладнані і функціонують сучасні технологічні лінії з прийому молока, його переробки, з виробництва молочно-кислої та іншої продукції, а також, автоматизована лінія з фасування в сучасний пакувальний матеріал (поліетиленові пакети, полімерні стаканчики з пакувальної фольгою) готової продукції, що максимально виключає ручну працю і дозволяє дотримуватися санітарно-гігієнічних норм. Всі лінії обладнані контрольно-вимірювальними приладами.

Продукція підприємства представлялася на конкурсі національного рейтингу «Краща торгова марка України» (м. Київ 2003 рік), на бізнес-форумі «Слов’янський базар» (м. Харків 2003 рік), на Всеукраїнському конкурсі – виставці «Кращий вітчизняний товар року» (г . Київ 2006 рік), на конкурсі «Великий Слобожанський ярмарок» (м. Харків 2007 год).

Продукція була визнана високоякісною і підприємство неодноразово нагороджувалася дипломами і медалями як переможець. За результатами роботи у 2009 році підприємство було нагороджено Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, Почесною Грамотою Міністерства аграрної політики України, Золотою медаллю «Знак якості», Подякою Українського Народного Посольства, що свідчить про визнання якості і безпеки продукції, яка завжди потрібна дітям.