На виконання Закону України від 08 грудня 2015 р. № 864-VIII “Про внесення змін до деяких законів України щодо приведення законодавства України у сфері насінництва та розсадництва у відповідність з європейськими та міжнародними нормами і стандартами” відновлено механізм проведення сертифікації насіння та садивного матеріалу.

 

Повідомляємо про роботу територіального представництва в Харківській області Державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», що знаходиться за адресою: 61075, м. Харків, вул. Луї Пастера, 9 (е-mail: seed21@ukr.net).

Відповідальна особа: Чалий Олександр Михайлович – агроном-інспектор I категорії територіального представництва Державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», телефон 066-255-12-43.

Розпочали роботу лабораторії в:

– Ізюмському районі (м. Ізюм, вул. Старопоштова, 39а);

– Краснокутському районі (смт. Краснокутськ, вул. Куйбишева, 1а).

Заплановано відкриття ще 2 лабораторіїй у Великобурлуцькому районі (смт. В.Бурлук, вул. Маяковського, 26) та Кегичівському районі (смт. Кегичівка, вул. Волошина, 118).

Міністерство аграрної політики та продовольства України завершує організаційні заходи стосовно забезпечення здійснення робіт із сертифікації насіння та садивного матеріалу Державного підприємства «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» та його територіальних органів.