Як інформує відділ виставкової діяльності, харчової та переробної промисловості Департаменту агропромислового розвитку, з 22 по 27 серпня 2017 року в с. Великі Сорочинці Миргородського району Полтавської області відбудеться «Національний Сорочинський ярмарок».

Мета проведення ярмарку – стимулювання ділової активності, розвиток економічних зв’язків між регіонами, ознайомлення представників ділових кіл та громадян із здобутками вітчизняних виробників, сприяння виходу на ринок нових видів товарів та послуг, збереження народних традицій.

Ярмарок має багатовікову історію, є окрасою не лише Полтавщини, а й всієї України. За останній час він здобув широкий авторитет та зайняв гідне місце у соціальній та культурній сферах життя, користується широкою популярністю, збирає щорічно все більше учасників та гостей.

Детальну інформацію про умови участі у виставці можна отримати у відділі виставкової діяльності, харчової та переробної промисловості  Департаменту агропромислового розвитку ХОДА: тел. 705-01-58.