В рамках обласного огляду-конкурсу художньої самодіяльності, технічної та декоративно-прикладної творчості серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Харківської області, присвяченого 70-річчю визволення Харківщини від німецько-фашистських загарбників, в Одноробівському професійному аграрному ліцеї пройшов огляд-конкурс під назвою «Низький уклін вам, ветерани».

Журі визначило кращі номери художньої самодіяльності та найактивніших вихованців закладу: Оксану Панченко, Валентину Кириченко, Анну Волкову, Вікторію Шиму, Євгена Жукова, Олександра Лєбєдєва, Максима Ковтуна, Юлію Третяк, Олександра Шматченка, Максима Сукневича, Василя Кушку, Андрія Cвітличного, Євгена Шпака, Юрія Ряднова, Юрія Лавріненка.

Кращі результати з технічної та декоративно-прикладної творчості показали учні 21 та 31 груп зі спеціальності «Кухар» і «Кондитер». Також було відзначено діючі моделі двигуна і паливного насосу групи № 12 зі спеціальності «Тракторист-машиніст» та макет «Монумент» групи електрозварників.

(За матеріалами газети «Зоря»)