В малій залі засідань Нововодолазької РДА відбулася нарада начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Анатолія Ляшенка з сільськими та селищними головами щодо обговорення Ініціативи Міністерства аграрної політики та продовольства України «Рідне село».

На нараді, зокрема зазначалось, що Ініціатива «Рідне село» розроблена з метою залучення сільських територіальних громад до загальних економічних процесів та, внаслідок цього, поліпшення умов проживання на селі. Основний принцип, що пропонується ініціативою – розвиток сільськогосподарської кооперації.

Розглядалися практичні кроки розвитку господарств населення та створення сільськогосподарських кооперацій. Пропозиції всіх сільських та селищних рад будуть передані для узагальнення до Міністерства аграрної політики та продовольства України.

Довідково

Рішення Ради регіонів від 19.09.2012, п.4 – Раді міністрів АРК, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям, органам місцевого самоврядування:

провести широке обговорення серед сільських територіальних громад ініціативи “Рідне село” з метою вивчення суспільної думки щодо визначення шляхів і заходів з розвитку сільськогосподарської обслуговуючої кооперації.