Під час апаратної наради Золочівської райдержадміністрації були підбиті підсумки виконання пріоритетних напрямків роботи у 2012 році.

Виконуюча обов’язки начальника управління економіки райдержадміністрації Ірина Богдан відзначила, що діяльність Золочівської районної державної адміністрації за звітний період була зосереджена на виконанні Програми економічних реформ на 2010-2014 роки «Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава», Програми економічного та соціального розвитку Харківської області на 2012 рік, Програми економічного та соціального розвитку Золочівського району на 2012 рік та реалізації пріоритетних напрямів роботи.

Зокрема, в галузі тваринництва в районі досягнуто стабілізації поголів’я великої рогатої худоби, збільшується виробництво молока. Проведена робота по цільовому та ефективному використанню коштів державного бюджету, що спрямовуються на розвиток тваринництва. У 2012 році населення Золочівщини отримало дотації на суму 307,8 тисяч гривень.

Також, у листопаді, після 3 років перерви, відновлено роботу Золочівського хлібозаводу.

Підсумовуючи сказане, голова райдержадміністрації Ігор Горішній відзначив вагомі досягнення Золочівщини у 2012 році і наголосив, що у наступному році зусилля районної влади будуть спрямовуватися на реалізацію незакінчених проектів, закріплення позитивних тенденцій розвитку району, а спільна праця влади і мешканців району сприятиме досягненню високих показників.