За інформацією офіційного сайту Зачепилівської РДА, за минулий рік поголів’я ВРХ в Зачепилівському районі збільшено на 15%, в т.ч. корів на 4%. Поголів’я свиней на відгодівлі та маточне поголів’я знаходиться на рівні минулого року і складає близько 4000 голів.

Розвитком птахівництва зайнялось в поточному році господарство ТОВ «Руновщина», кількість птиці – 2 тис. голів.

Вироблено 658,6 т м’яса, це на 42% більше показників 2011 року, молока – 2499,5 т, на 51% більше показників 2011 року.

Середньодобові прирости на вирощуванні ВРХ – 664 г, 134% до рівня позаминулого року, свиней – 488 г, 159% до рівня позаминулого року. Надоєно по району на фуражну корову 6425 кг молока, а в ПСП ім. Фрунзе майже 7 тис. кг.

Для стабілізації та розвитку галузі тваринництва в 2012 році в районі було реконструйовано корівник на 75 голів в ТОВ « Заповіт Леніна», свинарник-маточник на 38 свиноматок в ПСП ім. Фрунзе, побудовано свинарник та кормоцех в ТОВ «Агро-Ленд» з обладнанням «Піонер» виробництва Республіки Білорусь.

В 2012 році діяла програма «Про затвердження Порядку використання сум податку на додану вартість, сплаченого переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету». Так, згідно з цією програмою, дотацією за утримання молодняку ВРХ скористався 571 чол. на загальну суму 567 тис. грн. Також 4 фізичним особам відшкодовано витрати на установку індивідуального доїння в сумі 19569 гривень.

На зимівлю тварин господарствами району заготовлено вдосталь кормів, 100% до потреби. Зимівля проходить успішно, тваринницькі приміщення відремонтовані, підготовлені приміщення для обслуговуючого персоналу.

Свиноферми району працюють в закритому  режимі.

Управлінням агропромислового розвитку Зачепилівської РДА проводиться робота по залученню господарств, які будуть займатись тваринницькою галуззю: це і бджільництво, і риборозведення тощо.