Про заплановані заходи XII Міжнародного форуму «Агропорт Схід Харків 2019», який 10-12 жовтня 2019 року проходитиме у терміналі «С» Міжнародного аеропорта «Харків», розповів координатор форума «Агропорт Україна» Дмитро Титаренко.

Програма форуму розрахована на три дні, офіційне відкриття відбудеться в Харківському аеропорту. Після відкриття заплановані науково-практична конференція з питань грунтів та продовольчої безпеки, семінари з органічного виробництва, сучасних трендів пореформеного розвитку та актуальних питань аграрної галузі, «круглі столи».

Ввечері 10 жовтня також відбудеться церемонія нагородження відзнаками лідерів аграрної галузі Харківщини. Проходитиме вона у ХНАТОБі, де 30 вересня до відкриття «Агропорта» буде презентовано #КультФермерства. В програмі презентації – фотовиставка, що буде працювати до 20 жовтня, та короткометражний промо-фільм за участю агровиробників та балета трупи Схід Opera.

У програмі другого дня міжнародного форуму III Олійно-Жирова конференція, міжнародна конференція «Трамплін для стрибка у горіховий бізнес. Основні драйвери розвитку та перспективи горіхового бізнесу в Україні та світі», «круглий стіл» з бджільництва, серія семінарів та майстер-класів «Сирний лекторій», тренінг із запуску сімейної ферми «Кролівництво – бізнес вихідного дня».

До речі, всі три дня у рамках міжнародного форуму буде працювати ярмарок «Слобожанська ферма».