На базі СТОВ “Колос-2000” у Терновій під керівництвом голови райдержадміністрації Є. Королюка пройшов семінар з питання підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення весняно-польових робіт у 2016 році.

У ньому взяли участь керівники сільськогосподарських підприємств усіх форм власності, сільські та селищні голови, науковці. Голова райдержадміністрації підкреслив важливість співпраці аграріїв з науковцями на сучасному етапі, необхідність впровадження та наукового супроводження новітніх технологій виробництва продукції рослинництва і тваринництва.

Начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Є.Беліменко доповів про тактику і стратегію цьогорічної посівної кампанії в районі з урахуванням кліматичних особливостей. Керівник господарства “Колос-2000” З.Петришена поділилася з колегами досвідом своєї роботи, зокрема, планами щодо структури посівних площ. Слід зазначити, що Тернова не випадково обрана місцем проведення семінару: керівнику господарства вдається на не найкращих землях вирощувати нові культури (льон) і отримувати високі врожаї.

Фахівці інституту рослинництва імені В.Я. Юр’єва УААН дали необхідні землеробам рекомендації щодо посіву, підживлення рослин, внесення добрив, а також з питань розвитку тваринництва.

Учасники наради побували на польовому стані, де пересвідчилися у повній готовності “Колоса” до виходу в поле, побачивши машинно-тракторний парк, критий тік та заготовлені добрива.

У більшості господарств району весняно-польові роботи вже розпочалися заходами для прикриття вологи. Наші аграрії ставлять перед собою високу планку — втримати лідерство серед районів області і прогнозують досягти 50 ц/га врожайності ранніх зернових.

(За інформацією сайту Чугуївської РДА)

110316 10  110316 13