1 травня на 73-му році життя помер Герой України, керівник ПАОП «Промінь» Красноградського району Іван Михайлович Гулий.

Аграрії Харківщини висловлюють глибокі співчуття рідним і близьким Івана Михайловича. Він був людиною високих моральних якостей, мудрим і знаючим керівником, справжнім професіоналом, який все життя віддав розвитку сільського господарства. Пройшов шлях від простого бригадира колгоспу до керівника сільгосппідприємства. За багаторічну сумлінну працю та видатні особисті заслуги в розвитку агропромислового комплексу, за досягнення високих показників з виробництва сільськогосподарської продукції був удостоєний звання Героя України.

Світла пам’ять про Івана Михайловича назавжди залишиться в серцях усіх, хто знав цю високопрофесійну, гідну людину, справжнього патріота рідного краю.

 

Іван Михайлович Гулий народився 26 липня 1940 року в Харківській області.

Закінчив школу і вивчився на тракториста. Після служби в армії в колгоспі «Перше Травня» працював на багатьох посадах: був електриком, бригадиром, агрономом і заступником голови.

Працюючи генеральним директором приватного аграрно-орендного підприємства «Промінь» у селі Кобзівка Красноградського району Харківської області, отримав високу нагороду – звання Героя України з врученням ордена Держави (20.08.2008) за видатні особисті заслуги перед Українською державою у розвитку агропромислового комплексу, досягнення високих показників з виробництва сільськогосподарської продукції, багаторічну самовіддану працю.

Іван Михайлович був нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня (2002), Відзнакою Президента України – ювілейною медаллю «20 років незалежності України» (19 серпня 2011 року), отримав Подяку голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради (2005).

Заслужений працівник сільського господарства України (2007).

Був депутатом Харківської обласної ради IV скликання від Красноградського району.