Щорічно, у третю неділю листопада в Україні відзначається День працівників сільського господарства.

Це професійне свято працівників сільського господарства, підприємств по переробці сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу. Тому в залі зібралися представники усіх цих шанованих професій.

Вітали аграріїв із професійним святом директор Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Олександр Нездюр, голова Лозівської міської ради Сергій Зеленський, очільник Лозівської районної державної адміністрації Ашот Керопов та голова райради Володимир Лаптєв.

Ашот Оганесович у своєму вітальному слові наголосив, що для нашого району аграрний сектор – основа районного бюджету та забезпечення роботи шкіл, установ охорони здоров’я і культури Лозівщини.

«У переддень професійного свята бажаю вам, аби кожен день благословлявся добрим здоров’ям, гарним настроєм і людською вдячністю.

Хай ваші невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих ужинків, а вміле господарювання та постійне вдосконалення своєї роботи забезпечать вигідний збут вирощеної продукції», – сказав голова Лозівської РДА.

Окрім слів привітань, за досягнуті успіхи у праці, високий професіоналізм та особистий внесок у розвиток агропромислового комплексу району кращих трударів Лозівщини нагородили обласними, міськими і районними грамотами і подяками.

Завершилися урочистості святковим концертом.

(За інформацією сайту Лозівської РДА)