Як розповів газеті «Зоря» голова Золочівської РДА Ігор Горішній, сільськогосподарські підприємства усіх форм власності Золочівського району зробили і роблять все можливе для збільшення валового виробництва сільськогосподарської продукції. Вони вкладають кошти у зміцнення матеріально-технічної бази, впроваджуючи сучасні технології, приділяють значну увагу сортооновленню посівного матеріалу, нарощуванню обсягів закупівлі та внесенню мінеральних добрив, застосуванню сучасних засобів захисту рослин на полях від бур’янів та шкідників.

У поточному році в районі сільгосппідприємствами вже закуплено техніки на загальну суму 50 млн. гривень. Це 17 потужних тракторів, 6 зернозбиральних комбайнів, ґрунтообробна та посівна техніка, обладнання по очищенню, сушінню зерна, техніка та механізми для обслуговування тваринництва.

Найбільшу увагу приділяють цьому питанню ФГ «Альфа», ТОВ «Перше травня», СВК ім. Фрунзе, ТОВ «Сінтал Агро Трейд», ПрАТ «АФ ім. Г.С.Сковороди», ПСП «Патріот», ПСП «Вікторія». Зміцнюють свою матеріальну базу фермерські господарства.