Керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко від голови Харківської обласної ради Сергія Чернова та депутатів обласної ради привітав працівників сільського господарства області із професійним святом.

У Харківській обласній філармонії відбулися урочистості, присвячені Дню працівників сільського господарства. Привітав фермерів, землеробів, тваринників, механізаторів та комбайнерів з професійним святом керуючий справами виконавчого апарату Харківської обласної ради Сергій Клименко.

Від депутатів та очільника Харківської обласної ради він привітав аграріїв області та зазначив: «Дорогі аграрії, ваша праця надзвичайно складна, відповідальна та тяжка. В усі часи вона була в пошані, а людей, доля яких пов’язана з мистецтвом сіяти і вирощувати хліб, виробляти цінну і якісну продукцію, по праву називають годувальниками.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями  ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання. Нехай усі буревії оминають ваші лани, а у ваших родинах завжди буде затишок».

Під час святкування за сумлінну працю, високий рівень професіоналізму, вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняного агропромислового комплексу керівники та робітники сільськогосподарських підприємств краю були відзначені грамотами та подяками обласної ради.

Після урочистих нагороджень і привітань на працівників сільського господарства чекав святковий концерт.