Сьогодні, 28 листопада, аграріїв Харківської області вітали з професійним святом, Днем працівників сільського господарства. У святкових заходах взяли участь керівники регіону.

Голова ХОДА Юлія Світлична привітала працівників сільського господарства та підкреслила важливу роль галузі у розвитку економіки України.

«Аграрний сектор – це локомотив розвитку України. Це реальні інвестиції, розвиток села та якісна продукція, яка сьогодні завойовує світові ринки. А Харківщина знову і знову закріплює позиції України як аграрної держави», – сказала керівник області.

У ході урочистостей Юлія Світлична вручила кращим працівникам сільського господарства області державні нагороди, а також почесні відзнаки обласної адміністрації.

Голова Харківської обласної ради Сергій Чернов подякував присутнім за щедрі врожаї на ланах Харківщини, які без дбайливого ставлення та любові до рідної землі були б просто недосяжною ціллю: «Для вас праця на землі – не лише задоволення від отриманих результатів. Це уклад життя, без якого ви не уявляєте ні сьогодення, ні завтрашній день. Результат, який маємо на Харківщині, яким пишаємося, говорить про те, що у нашій області є все: чудові чорноземи, трудолюбиві люди, потужна аграрна наука. Саме у сплаві науки, освіти, практики і самовідданої праці маємо гідні досягнення».

Сергій Чернов також вручив нагороди Верховної Ради України та Харківської обласної ради.