Станом на 22 травня 2014 року за програмою форвардних закупівель зерна Аграрним фондом укладено контракти на поставку майбутнього врожаю в обсязі 915,3 тис. тонн. Також перераховано виробникам зерна 884,1 млн грн за першим траншем авансування або 99% від законтрактованого обсягу.

Одночасно, за додатковим 20-вітсоткомим траншем аграріям спрямовано 287,7 млн грн, що становить 95% від обсягу, який підлягає авансуванню.

В цілому, у виробництво зернових культур 2014 року Аграрним фондом направлено 1,17 млрд гривень державної підтримки, що на 25% більше в порівнянні з минулим роком на звітну дату.

На сьогодні укладено відповідні угоди на поставку зерна  до державних запасів із 451 сільгосптоваровиробниками.

Для забезпечення борошном хлібопекарських підприємств Аграрний фонд продовжує здійснювати переробку зерна пшениці та жита на борошномельних підприємствах усіх регіонів країни. Наразі обсяг переробленого зерна протягом поточного року сягнув 178,5 тис. тонн.

Протягом травня хлібопекарські підприємства придбали майже 34 тис. тонн борошна, виробленого з зерна державних запасів. Поставка була здійснена на 123 хлібопекарських підприємств.

В цілому з початку року Аграрним фондом відвантажено 128,5 тис. тонн борошна.

Прес-служба Мінагрополітики