Чугуївщину, загальна орієнтовна площа експозиції якої на Великому Слобожанському ярмарку складала 44 м, представляли 5 підприємств.

Одне з найстаріших з них, «Новопокровський комбінат хлібопродуктів», традиційно пропонував пшеничне борошно вищого ґатунку та манну крупу. Вирощені овочі та фрукти (моркву, капусту, цибулю, яблука та виноград різних сортів) реалізовували СФГ «Дружба» та Харківська фруктова компанія. Від фірми «Традиції здоров’я» був мед, оздоровча продукція на основі складових бджільництва та медові вина. Крім того, гостей ярмарку пригощали київськими медовими пряниками.

У місті майстрів Ірина Деговцова з Новопокровки  давала майстер-клас з виготовлення мила з натуральних компонентів. Вироби цієї майстрині можна було придбати тут же.

Культурно-розважальна програма району розпочалася виступом професійних каскадерів, які демонстрацією бойових мистецтв козаків зустрічали почесних гостей – в.о. голови облдержадміністрації Юлію Світличну та народного депутата України Ірину Луценко, котра відвідала Великий Слобожанський ярмарок. Гостям було запропоновано квест-подорож та виконання разом з вокальним колективом «Бояничі» гімну Чугуївського району.

Участь Чугуївщини у Великому Слобожанському ярмарку відзначено трьома дипломами: у номінаціях «Кращий коровай врожаю 2016 року», «Натюрморт осені» та «За оригінальне створення образу осені».

(За інформацією сайту Чугуївської РДА)