Сьогодні, 14 травня 2019 року, делегація провінції Хейлунцзян із КНР, що знаходиться з візитом у Харківській області, відвідала Інститут рослинництва ім. В.Я. Юр‘єва НААН України. Гостей супроводжували директор Департаменту агропромислового розвитку Олександр Нездюр та заступник начальника управління міжнародних відносин та розвитку підприємництва Департаменту економіки Микола Грановський.

Гостей привітав директор інституту, академік НААН Віктор Кириченко. Вони оглянули виставку розробок інституту, лабораторії генетики, біотехнології та якості, імунітету рослин до хвороб і шкідників. Члени делегації провели дегустацію продуктів харчування, виготовлених з борошна сортів та гібридів Інституту.

У рамках відвідування було досягнуто домовленості щодо співпраці науковців Хейлунцзянської академії аграрних наук (КНР) та Інститута рослинництва ім. В.Я. Юр‘єва НААН (Україна) за двома напрямами: випробування сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи та тритикале нашого інститута рослинництва та підготовка наукових кадрів через аспірантуру та докторантуру інститута рослинництва.