Панютинський професійний аграрний ліцей займається підготовкою трударів землі, які можуть виростити щедрий урожай, відремонтувати техніку, смачно нагодувати і розрахувати, як на все це використати найменше коштів. Вже стало традицією проводити тут День відкритих дверей як фінальної фази профорієнтаційної роботи. Нещодавно ліцей широко відчинив свої двері, запрошуючи абітурієнтів для ознайомлення. А їх було понад 150 осіб.

Цього дня було людно й гамірно на подвір’ї та в приміщенні ліцею. Тут зібралися випускники 9-11-х класів шкіл міста Лозова та Лозівського району, вчителі, батьки.

Заступник директора з навчально-виробничої роботи О.В. Андрющенко та заступник директора з навчально-виховної роботи О.Є. Работнікова розповіли гостям про успіхи ліцею, творчі досягнення, матеріально-технічну базу, умови вступу, розмір стипендії. З вітальними словами до майбутніх абітурієнтів звернувся старший майстер ліцею М.П.Гармаш. Він закликав не цуратися хліборобських професій, адже селянське ремесло споконвіку було визначальним у житті й побуті українців.

А перед початком зібрання у фойє була влаштована виставка-продаж святкових тортів, виробів з дріжджового тіста, виготовлених учнями.

Учні кожної професії презентували свою як найкращу. Адже й справді, кожна з цих професій – чи то тракторист-машиніст, чи водій або кондитер, бухгалтер або електромонтер, оператор комп’ютерного набору – актуальні й перспективні, які користуються попитом на сучасному ринку праці. В ліцеї створена оптимальна матеріально-технічна база, яка дозволяє отримати якісні знання.

Нікого не залишили байдужими виставки технічної та художньої творчості, спортивні досягнення ліцеїстів, майстер-класи з професій.

Крім того, учні шкіл міста й району мали можливість познайомитися із викладачами, побувати в навчальних аудиторіях, гуртожитку. Захоплення гостей викликала навчальна техніка, представлена на подвір’ї ліцею, що використовується у виробничій діяльності учнів ліцею.

(За матеріалами газети «Голос Лозівщини»)