Колектив Департаменту АПР висловлює щирі співчуття з приводу смерті Байбакової Ніни Прокопівни – досвідченого фахівця своєї справи та справедливого керівника. Більшу частину свого життя віна віддала агропромисловому комплексу області.

З 1973 по 1976 роки працювала провідним економістом обласного управління сільського господарства облдержадміністрації, з 1976 по 1988 роки – секретарем обкому працівників АПК. З 1988 року по теперішній час очолювала Харківську обласну організацію профспілки працівників АПК.

За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та високий рівень професійної майстерності Ніні Прокопівні у 1998 році була присвоєно звання «Заслужений працівник сільського господарства України». У 2009 році вона була нагороджена орденом «За заслуги» ІІІ ступеня. Також неодноразово нагороджена відзнаками Міністерства аграрної політики та продовольства України,  Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради.

Світла пам’ять про Ніну Прокопівну назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав її, працював разом з нею, у серцях рідних, близьких, колег.