Колектив Департаменту АПР висловлює щирі співчуття з приводу смерті Клімова Павла Миколайовича – досвідченого фахівця своєї справи та справедливого керівника. Більшу частину свого життя він віддав агропромисловому комплексу області.

З червня 1983 року до січня 1986 року працював заступником начальника обласного управління сільського господарства облдержадміністрації. З січня 1986 року до квітня 2012 року – начальник Інспекції державного технічного нагляду Харківської обласної державної адміністрації. З квітня 2012 року по серпень 2012 року – заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації. За багаторічну плідну працю, високий професіоналізм та високий рівень професійної майстерності Павло Миколайович у 2003 році був нагороджений відзнаками Держтехнагляду України «Ветеран Держтехнагляду України», у 2007 році Мінагрополітики України – орденом «Знак Пошани» та відзнаками Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради.

Світла пам’ять про Павла Миколайовича Клімова назавжди залишиться у серцях усіх, хто знав його, працював разом з ним, у серцях рідних, близьких, колег.