Державна служба України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів здійснює заходи з диверсифікації експорту продукції рослинного походження, зокрема плодово-ягідної продукції.

У першому півріччі поточного року, за даними Держстату, Україна експортувала плодово-ягідну продукцію до понад 50-ти країн світу, у тому числі до країн Європейського Союзу, Євразійського союзу (крім РФ), Африки, Європи та ряду країн Азії. Експорт здійснюється з урахуванням фітосанітарних вимог країни призначення.

За підсумками першого півріччя 2018 року Україна експортувала плодово-ягідної продукції на суму $100 млн, що на 59% більше, ніж за аналогічний період 2017 року.

Держпродспоживслужба постійно вивчає попит на українську продукцію за кордоном, готовність українських виробників виходити на інші ринки, а також підтримує тісну комунікацію з профільними асоціаціями. Тема відкриття експорту української продукції рослинного походження є актуальною і під час двосторонніх зустрічей та міжнародних заходів.

Так, за ініціативою бізнесу в 2016 році було відкрито експорт яблук до Республіки Індонезія, а в 2017 році – експорт волоського горіха до Ірану.

Для розширення можливостей українських підприємств проводиться робота з відкриття експорту українських яблук та лохини до Індії, Китайської Народної Республіки, Соціалістичної Республіки В’єтнам та Малайзії.

На завершальному етапі – відкриття експорту української черешні до Китайської Народної Республіки. Наразі розпочався процес розробки китайською стороною проекту протоколу фітосанітарних вимог щодо постачань черешні з України до КНР.

 

Прес-служба Держпродспоживслужби