23 грудня 2020 року, директор Департаменту АПР Сергій Прокопченко здійснив робочу поїздку до Чугуївського району, де із головою Чугуївської районної державної адміністрації Сергієм Лободенко та головою районної ради Іриною Постніковою провели робочу зустріч з керівниками провідних аграрних підприємств району.

Сергій Прокопченко дав характеристику загальному стану агропромислової галузі в Харківській області та повідомив, що розмір державної підтримки сільгоспвиробникам в Україні наступного року сягатиме 4,5 мільярда гривень. Зокрема, вперше плануються значні дотації на відродження зрошувальних угідь, розвиток вівчарства, страхування господарств від збитків, пов’язаних з природними катаклізмами, тощо.

У ході спілкування піднімалися проблемні питання щодо реалізації земельної реформи та відкриття ринку землі.

 «Такі зустрічі безпосередньо з керівниками та фахівцями агропідприємств надзвичайно важливі й корисні, – підсумовував діалог Сергій Прокопченко. – Адже саме таке спілкування допомагає з’ясувати об’єктивну картину на місцях, ретельніше та більш зважено планувати роботу у подальшому. Запевняю, що Департамент агропромислового розвитку відстоюватиме законні інтереси насамперед саме аграріїв, тож завжди звертайтеся по допомогу в скрутних ситуаціях, а також за консультаціями та порадами».

Також Директором було зазначено, що у 2021 році відновлює діяльність Міністерство, яке опікуватиметься аграрною політикою.