Розмір авансового платежу встановлено на рівні 40–80% від загальної вартості поставки за договором, у відповідності до системи оцінки клієнтів. Рівень цін осінньої кампанії форвардної програми, виходячи з яких здійснюватиметься передплата за договорами на зерно пшениці: 2 класу – 5800 грн/т, 3 класу – 5600 грн/т; жита 2 та 3 класів – 4000 грн/т.

Відсоткова ставка за користування коштами попередньої оплати без урахування курсових коливань від 17% до 19%, з урахуванням курсових коливань – 11%.
Крім того, в рамках форвардної програми сільгоспвиробники матимуть можливість укласти договори на поставку азотних добрив, вартість яких не перевищуватиме розміру авансового платежу. Таким чином азотні добрива можна не лише придбати, але й обміняти на сільгосппродукцію за ринковими цінами.
АТ «Аграрний фонд» співпрацюватиме з великими агрохолдингами та фермерськими агрогосподарствами, які мають успішний досвід вирощування сільськогосподарських культур, з позитивною кредитною історією та без податкової заборгованості. При цьому є певні вимоги до обсягу мінімальної партії: для пшениці – 100 тонн, жита – 50 тонн.
З повним переліком документів, необхідних для укладання договору з АТ «Аграрний фонд», можна ознайомитись в розділі http://agrofond.gov.ua/buy/forvard-2021
Детальну інформацію та консультацію стосовно умов осінньої форвардної програми в частині фінансування або придбання мінеральних добрив можна отримати у відділі АТ «Аграрний фонд» у Харківській області за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, буд. 79, контактні телефони: (057) 752–18–35; моб. 067–328–65–87