У Первомайському районі під керівництвом голови райдержадміністрації Володимира Павленко відбувся семінар-нарада «Структура посівних площ та догляд за сільськогосподарськими культурами в Первомайському районі у 2017 році».

У семінарі взяли участь керівництво райдержадміністрації та районної ради, керівники районних служб, спеціалісти управління агропромислового розвитку, керівники сільськогосподарських підприємств всіх форм власності, представники хлібоприймальних підприємств району, представники фірм по продажу засобів захисту рослин, тракторів та запчастин.

По завершенню посівної кампанії аграрії активізували роботи по догляду за посівами. Проводиться захист від бур’янів, шкідників, хвороб та інших шкодочинних факторів. Гербіцидами оброблено 52,9 тис. га, інсектицидами – 15,8 тис. га, фунгіцидами – 15,2 тис. га. В рамках семінару присутні керівники сільгосппідприємств ознайомилися з теоретичною та практичною стороною питання, побували на полях та побачили стан посівів сільськогосподарських культур.

(За інформацією сайту Первомайської РДА)