Завершуючи сівбу ранніх зернових культур, керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств Вовчанського району вже дбають про те, як успішно та в короткий термін зібрати врожай 2013 року. Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку Вовчанської райдержадміністрації Юрій Перепелиця, керівники господарств протягом минулого року активно займались оновленням машинно-тракторного парку своїх господарств.

У 2012 році було придбано 196 одиниць різної сільськогосподарської техніки, за три місяці поточного року господарства Вовчанського району вже закупили 49 одиниць техніки, серед якої 6 одиниць – високопродуктивні зернозбиральні комбайни  іноземного виробництва. І це притому , що в районі минулого року вже працювало 43 одиниці власних зернозбиральних комбайнів іноземного виробництва.

«Такий напрямок на технічне переоснащення взятий не випадково. Аграрії району мають клин озимої пшениці 29943 га та планують посіяти 54740 га ярих культур», – пояснив Юрій Перепелиця.