Відділ інвестицій та виставкової діяльності Департаменту АПР ХОДА (т.705-01-58) розпочав роботу з формування делегації Харківської області для участі в XXV Міжнародній агропромисловій виставці “АГРО -2013”, яка цього року відбудеться в м.Києві з 22 по 25 травня 2013 року на території Національного Комплексу «Експоцентр Україна» (проспект Ак. Глушкова, 1).

Виставка «Агро» заслуговує всесвітнього визнання ось вже багато років, як найбільший і перспективний загальнодержавний захід в агропромисловому комплексі України. З кожним роком зберігається позитивна динаміка росту і якості пропонованих послуг, збільшується кількість вітчизняних і зарубіжних учасників, в усіх галузей сільського господарства, харчової, переробної та рибної промисловості, сільськогосподарського машинобудування, овочівництва.

Під час роботи виставки будуть проводитись: науково-практичні заходи (конференції, круглі столи, симпозіуми, брифінги); презентації та дегустації різноманітної продукції,показ племінних коней та великої рогатої худоби; готується розважальна програма для сімейного відпочинку.

Організатор виставки: Міністерство аграрної політики та продовольства України