Аграрії Харківської області починають готуватися до міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019», яка відбуватиметься у червні у Києві. Про це на обласній робочій нараді у Департаментів АПР сьогодні, 12 квітня 2019 року, повідомив директор Департаменту АПР Олександр Нездюр.

Минулого року наша область представила найбільшу експозицію, площа якої склала 100 кв. м. Свою продукцію на виставці представили понад 30 кращих підприємств харчової та переробної промисловості регіону. За результатами виставки та оцінки експертної комісії Мінагрополітики, за вагомий внесок в розвиток аграрного сектора Харківська область нагороджена трьома золотими медалями в трьох номінаціях.

– Хочу зазначити, що експозицію області четвертий рік поспіль визнають найкращою на головній сільськогосподарській виставці України. І безумовно, перед нами стоїть завдання поліпшити досягнуті результати. Ми плануємо продовжити роботу зі сприяння вітчизняним підприємствам у виході на нові ринки і розширення асортименту продукції. В рамках Агро-2019 ми плануємо змінити концепцію освітлення досягнень аграріїв. Так, вперше буде представлений онлайн-каталог підприємств області. Він буде розміщений у вигляді великого планшетного екрану, за допомогою якого всі бажаючі зможуть подивитися асортимент продукції підприємств і залишити свою пропозицію щодо співпраці в формі зворотного зв’язку, – розповів Олександр Нездюр.