Сьогодні, 6 червня, на експозиції Харківської області відзначали кращих серед учасників XXXI Міжнародної агропромислової виставки «Агро-2019», яка проходе в Києві 4-7 червня 2019 року. Декілька областей отримали дипломи Міністерства аграрної політики та продовольства України, а Харківській  області в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева вручила золоту медаль виставки «За кращу презентацію інноваційно-інвестиційного потенціалу регіону».

Уже не один рік поспіль Харківська область бере активну участь у проведенні міжнародної агропромислової виставки «Агро», і кожного разу наша експозиція стає найкращою в Україні. Цього року харків’яни підтримали добру традицію. До участі у експозиції Харківської області на виставці залучено понад 60 підприємств харчової та переробної промисловості. Презентацію своєї продукції представляють більше 30 підприємств.

У загальній експозиції представлені кращі підприємства харчової та переробної промисловості, науково-дослідні розробки у сфері АПК, презентовано продукцію кращих виробників регіону.

Довідково: «Агро-2019» – найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, прем’єрних показів в усіх галузях АПК України.