Районний Будинок культури зібрав трудівників галузі сільського господарства, керівників району, пересічних мешканців та гостей Барвінківщини на святковому концерті «Хай не буде переводу хліборобському роду».

З нагоди професійного свята –  Дня працівників сільського господарства України – зі словами привітань до всіх присутніх звернулися голова районної державної адміністрації Володимир Ромах, голова районної ради Валентина Щолок.

Відзначення Дня працівників сільського господарства – це визнання державою звитяжної хліборобської праці на благо України, це хвала мозолястим рукам селян, які знають справжню ціну хлібу.

Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, що разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Завдяки наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Нарощування обсягів виробництва зерна та іншої продукції поєднуються з поступовим підвищенням їх конкурентоспроможності, безперебійним задоволенням потреб харчової і переробної промисловості у сировині, утворенням сталого експортного потенціалу держави.

У ході урочистостей підведені підсумки роботи сільгосптоваровиробників району. Грамотами, Подяками та цінними подарунками відзначені передовики та найкращі працівники галузі. Висловлені щирі слова вдячності за нелегку працю, професіоналізм, бажання працювати на досягнення високих результатів та поповнювати продуктову скарбницю не лише району, а й держави  в цілому.

(За інформацією сайту Барвінківської РДА)