Днями на “Хлібоприймальному підприємстві” Ізюмського Комбінату хлібопродуктів працювала комісія по перевірці технічної бази приміщень та обладнання щодо їх готовності до приймання збіжжя урожаю 2014 року.

Зазначене підприємство, яке знаходиться на території Ізюма, має 9 зерносховищ. Його виробнича потужність дозволяє приймати і зберігати до 30 тис. тонн зернових і олійних культур.

Зручне місце розташування підприємства і власні під’їзні залізничні колії дають можливість приймати і відвантажувати зернові та олійні культури автомобільним і залізничним транспортом. Завантаження у вагони може здійснюватися по двох лініях до 8 вагонів на добу з подальшою відправкою на портові елеватори або місця замовника.

На підприємстві є чотири лінії автоприйому сільськогосподарських культур, що дозволяє скорочувати час вивантаження автомобіля, а також три зерносушарки. Забезпечення постійного контролю якості зерна здійснюється завдяки наявності нової технічної виробничої лабораторії.

За результатами роботи комісія дійшла висновку, що “Хлібоприймальне підприємство” повністю готове до приймання цьогорічного врожаю.

(За інформацією сайту Ізюмської РДА)