Районні заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства відбулися в Будинку культури Золочівського району. Аграріїв району привітали голова райдержадміністрації Ігор Гурін, голова районної ради Леонід Канівець, директор департаменту економіки ХОДА Віктор Коваленко, народний депутат України Олександр Біловол, селищний голова Тетяна Бондаренко, настоятель Свято-Вознесенського храму отець Богдан.

Звертаючись до сільгоспвиробників, Ігор Миколайовіич сказав, що рік був непростим, але завдяки щоденній невтомній і старанній праці хліборобів намолот озимої пшениці складає 60 тисяч тонн – за роки незалежності район вдруге має такий вагомий результат. У цьому році на полях району відновлено вирощування цукрових буряків, і отриманий результат є одним з кращих в області.

Керівник району подякував за розуміння і підтримку. За те, що аграрії дбають не тільки про власні господарства, а й забезпечують всебічний розвиток сільських територій.

Олександр Миколайович відзначив, що частка праці золочівських аграріїв є у короваї Слобожанщини. Подарунком від депутата став концерт народного артиста України Павла Зіброва.

Кращих працівників галузі нагороджено відзнаками різного рівня, квітами, пам’ятними подарунками.

(За інформацією сайту Золочівської РДА)