Кожен район області на Великому Слобожанському ярмарку не тільки презентував продукцію своїх провідних підприємств, а й підготував справжнє театралізоване святкове дійство. Ізюмщину представляли самодіяльні артисти Кам`янського СБК, Довгеньківського СК та Ізюмського РОМЦ. Дівчата з хореографічного колективу «Світанок» виконали танок з віночками, а потім на величезний вінок пов’язали кольорові стрічки з побажаннями миру, процвітання, добробуту всім українцям.

Ярило та Дана побажали почесним гостям добрих врожаїв та вручили величезний восьмикілограмовий коровай та солодкі подарунки. Журі оцінило виступ артистів біля торгівельної експозиції та на великій сцені Слобожанського ярмарку і присудило Ізюмському району почесне ІІІ місце у номінації «Найкраще представлення району ».

У ході урочистого відкриття ярмарку всі райони представили короваї на конкурс. Ізюмський коровай, спечений з борошна нового врожаю отримав ІІ місце.

На великій сцені Великого Слобожанського ярмарку свої пісенні таланти представляли аматори Ізюмщини: Вікторія Золотоверха (РОМЦ), Вікторія Ткаченко (Довгеньківський СК), Юрій та Ганна Заїки, Володимир Ільїнський, Наталя Перепелиця та Валерія Рябенко, хореографічний колектив «Світанок» (керівник Ніна Осадча) Кам`янського СБК.

Майстри народної творчості брали активну участь у роботі ярмаркового «Містечка майстрів». Цього року майстри не тільки продавали свої роботи, а й проводити майстер-класи. Ізюмщину представляли: Інна Кожина (вишивка), Тетяна Кушин (вишивка стрічками), Людмила Родіна (вироби зі шкіри), Ірина Савельєва (вироби з зерен кави та декупаж), Ірина Глущенко (вишивка), Леся Мірошниченко (українські обереги з природного матеріалу), Олена Буровцева (іграшки).

(За інформацією сайту Ізюмської РДА)

 

Великий Слобожанський ярмарок-2015