16 жовтня, у рамках Міжнародного агрофоруму AGROPORT-2015, який проходив на території Харківського аеропорту, директору філії ПАТ “Державна продовольчо-зернова корпорація України “Ізюмський комбінат хлібопродуктів” Вісхану Ісламову було вручено Процесний сертифікат GMP+.

Ізюмський комбінат хлібопродуктів став єдиним підприємством в Україні, що отримало міжнародний сертифікат GMP+FSA, який підтверджує відповідність комбікормів, що тут виробляються, європейським стандартам.

Як зазначено у сертифікаті, ІКХП на момент постачання відповідає додатковим вимогам для Центральної та Східної Європи з модуля GMP+FSA в рамках вимог GMP+International. Це свідчить про те, що підприємству гарантовано високий рівень довіри, а якість продукції, що ним виробляється, відповідає всім місцевим та міжнародним законодавчим актам в індустрії харчування. Таким чином, зі здобуттям сертифікату GMP+ на виробництво комбікормів, комбінат хлібопродуктів отримав ще одне підтвердження максимальної безпечності кормових матеріалів європейського зразка.

Сертифікація відповідно до стандарту GMP не тільки визначає умови, що стосуються виробництва кормів, а й зберігання, транспортування, підбір та атестацію персоналу, документації та багато чого іншого. Тож, отриманий філією ПАТ ДПЗКУ “Ізюмський комбінат хлібопродуктів” міжнародний сертифікат поширюється на виробництво комбікормів, зберігання і транспортування кормових матеріалів та автомобільне перевезення кормів для тварин.

(За інформацією сайту Ізюмської РДА)