Зима для кожної дитини – це, перш за все, канікули, а також Новий рік, свято Різдва Христового. Це колядки, щедрівки, катання на ковзанах і санчатах. Але до цієї феєрії не вистачало дітлахам зустрічі з казкою, тож об’єднання профспілок Харківської області вирішило організувати для дітей, батьки яких є членами профспілки, поїздки до харківських театрів. В Кегичівському районі  районна профспілка АПК підтримала таку ідею та запропонувала відвідати академічний театр музичної комедії, щоб переглянути дитячу новорічну виставу «Волшебный посох Деда Мороза».

На новорічному дійстві хлопчики й дівчатка зустрілися зі своїми улюбленими казковими персонажами, а також отримали новорічні солодощі від Діда Мороза. До того ж з’явилася можливість відвідати майдан Свободи, де малеча мала змогу побачити новорічну красуню-ялинку, а також покататись на поні, на ковзанах, сфотографуватись з Дідом Морозом, Снігуронькою та взяти участь у багатьох інших розвагах. Новорічне свято вдалось на славу, дітвора поверталася додому сповнена вражень.

Причому фінансові витрати батьків були незначними, вони сплатили кошти тільки за квиток, а транспортні витрати взяли на себе спонсори – директор ПОСП «Мажарка» Валенко В.П., директор ПОСП «Рояківка» Івер С.І., голова СФГ «Лугове» Лугова С.І., голова СФГ «Еліта» Колісник А.С., голова СФГ «Нива» Сліченко С.І. та Кегичівський РК профспілки працівників АПК. Організацію транспорту для цієї поїздки забезпечив директор ТОВ «Старт» Ленгович О.П..