Вчора, 12 лютого, керівники департаментів Харківської обласної державної адміністрації спільно з очільником Лозівської РДА Ашотом Кероповим та керуючим справами Лозівської міської ради Юрієм Кушніром провели виїзний прийом, на яких попередньо записалися 64 громадян.

Серед питань, що порушували жителі Лозівщини в ході прийому, значна кількість стосується нарахувань за комунальні послуги. А саме: громадяни просили надати роз’яснення щодо постанови Кабінету Міністрів України №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу» та її реалізацію на місцевому рівні. 

Серед інших питань, котрі були озвучені, – критична фінансова ситуація у філії «ПВРЗ», ремонт покрівель багатоквартирних будинків, ремонт доріг місцевого та державного значення, пільгові маршрути, надання матеріальної допомоги, сприяння в отриманні житла для багатодітної родини тощо.

Усі озвучені питання та звернення жителів Лозівщини та їх вирішення керівники відповідних структурних підрозділів облдержадміністрації і районні та міські посадовці взяли на особистий контроль.

(За інформацією сайту Лозівської РДА)