14 червня  2016 року у колі рідних та близьких людей зустріла свій славний 100-річний ювілей мешканка села Горяне Великобурлуцької селищної ради Ольга Микитівна Сіренко.

 

У день народження привітати ювілярку прибули представники районної та місцевої влади: голова районної державної адміністрації Віктор Слиш, голова районної ради Олександра Жиліна, Великобурлуцький селищний голова Віктор Терещенко, голова районної організації ветеранів Василь Сорокін та голова первинної ветеранської організації села Горяне Микола Буднік, представники від ПСП «Маяк». Окрім теплих побажань здоров’я, довголіття, сімейного затишку, душевного спокою, поваги рідних, вони вручили іменинниці  вітальну адресу, квіти та подарунки.

Все своє життя Ольга Микитівна трудилася у Великобурлуцькому районі. Після закінчення в 1928 році початкової школи пішла працювати до Підсереднянського радгоспу, який в той час спеціалізувався на вирощуванні висадків буряків. З 1930 року і до початку війни трудилася в СОЗі «Воля» в селі Горяне, виконувала різні роботи і в полі, і на тваринницькій фермі. 

З 1941 по 1945 рік самовідданою працею в тилу наближала Перемогу: копала окопи, будувала аеродром в Мерефі, вирощувала сільгосппродукцію для фронту. Після закінчення війни знову повернулася до колгоспу в рідне село Горяне, де й працювала на різних роботах до виходу на пенсію та три роки після.

Ювілярка  має чудову родину: виростила двох доньок, має четверо онуків, дев’ять правнуків та дев’ять праправнуків, а ще багато родичів, друзів, сусідів, які люблять та турбуються про неї. Далеко не кожній людині вдається подолати столітній рубіж, а  Ольга Микитівна Сіренко залишається при цьому самостійною, енергійною, відкритою та щирою.

(За інформацією сайту Великобурлуцької РДА)