24-25 вересня 2016 року на території презентаційно-виставкового центру “Радмір-Експохол” міста Харків відбувся  традиційний Великий Слобожанський ярмарок. Мета цього заходу полягає в тому, щоб продемонструвати який потенціал та досягнення у аграріїв Харківської області. На ярмарку свою продукцію врожаю 2016 року  представив й Коломацький район.

За підтримки небайдужих керівників підприємств та мешканців району та за ініціативою відділу культури та туризму Коломацької РДА було оздоблена художньо-декоративна експозиція та презентація району, яка прийняла участь в конкурсі «Краща художньо-декоративна експозиція та презентація району (міста)». Виставкове подвір’я мало назву – «Завітайте на гостину у коломацьку родину».

Коломацька делегація взяла активну участь у конкурсі «На кращий слобожанський коровай». Журі оцінювало представлені на конкурсі короваї за декількома критеріями: оригінальність та різноманітність форми, ступінь складності виготовлення, новизна та оригінальність оздоблення, презентація короваю, смакові якості. Конкурс  – «Коса – слобожанська краса», який представила наша учасниця Маргарита Бобонець.

Також на території ярмарку проводилась концертна програма. Солісти РБК Шевченко Святослав, Бобонець Маргарита та вокальний дует «Мрія» у складі Світлани Шатравки та Дмитра Конюшенка виступили на центральній ярмарковій сцені.

(За інформацією сайту Коломацької РДА)