Сьогодні, 20 жовтня 2020 року, відбувся урочистий прийом з нагоди святкування Дня працівників харчової промисловості, на якому перший заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Тетяна Петрівна Єгорова-Луценко привітала гостей зі святом та вручила кращим працівникам галузі обласні відзнаки.

Вітаючи присутніх Тетяна Петрівна підкреслила, що ефективна робота підприємств галузі обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.

В поточному році в галузі є вагомі досягнення. 

Харківська область на 1-му місці серед областей України по виробництву борошна пшеничного;

на 2-му місці по виробництву круп;

на 3-му місці по виробництву печива солодкого та горілки з вмістом спирту;

на 4-му місці по виробництву ковбасних виробів та сиру свіжому неферментованому;

на 6-му місці по виробництву олії соняшникової нерафінованої;

на 7-му місці по виробництву масла вершкового;

на 8-му місці по виробництву кисломолочної продукції, йогуртів, сметани та кефіру.

За багаторічну сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм визначні трудові досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток підприємства та з нагоди професійного свята – Дня працівників харчової промисловості

Нагороджено Почесною грамотою Харківської обласної державної адміністрації:

ДАНИЛОВУ Олену Володимирівну, оператора лінії у виробництві харчової продукції товариства з обмеженою відповідальністю «Лікеро-горілчаний завод «ПРАЙМ»;

ЛІЗАНТАНА Антона Олексійовича, інженера з автоматизованих систем керування товариства з обмеженою відповідальністю «Приколотнянський олійноекстракційний завод»;

ПОМʼЯКУШИНА Євгена Олександровича, налагоджувальника контрольно-вимірювальних приладів та автоматики Товариства з обмеженою відповідальністю «ТЕРРА»;

ПШЕНИЧНУ Галину Олександрівну, інженера-технолога товариства з обмеженою відповідальністю «Українсько-словенське підприємство «Хлібопекарський комплекс «КУЛИНИЧІВСЬКИЙ»;

ТКАЧУК Олену Владиславівну, мікробіолога старшого дільниці мікробіологічного контролю Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківський молочний комбінат»,

висловлено Подяку голови Харківської обласної державної адміністрації:

БУРИКУ Сергію Петровичу, керівнику відділу з продажу товариства з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ БУДИНОК «ХАРКІВЦУКОРЗБУТ»;

В`ЮННИК Валентині Олексіївні, головному бухгалтеру Комунального підприємства «Міська молочна фабрика-кухня дитячого харчування»;

ІСТОМІНУ Миколі Миколайовичу, головному технологу Товариства з обмеженою відповідальністю «Салтівський м’ясокомбінат»;

МУЗИЦІ Анатолію Миколайовичу, майстру з експлуатації та ремонту машин і механізмів консервного цеху приватного акціонерного товариства «Куп’янський молочноконсервний комбінат»;

СМЕЖИНОЇ Світлані Іванівні, заступнику директора департаменту з виробництва готової продукції товариства з обмеженою відповідальністю «ФАБРИКА МОРОЗИВА ХЛАДОПРОМ»;

ТРОФІМОВУ Руслану Олександровичу, інженеру-технологу 1 категорії млина державного підприємства «Новопокровський комбінат хлібопродуктів»,

нагороджено Грамотою Харківської обласної ради:

КАРПОВУ Тетяну Миколаївну, варника сиропів, соків та екстрактів 4 розряду цукерково-карамельного цеху приватного акціонерного товариства «Кондитерська фабрика «ХАРКІВ’ЯНКА»;

КАСЬЯН Світлану Андріївну, оператора лінії у виробництві харчової продукції 4 розряду приватного акціонерного товариства «Харківська  бісквітна фабрика»;

МАКСИМЕНКА Олександра Володимировича, тістороба товариства з обмеженою відповідальністю Хлібозавода «НОВО-БАВАРСЬКИЙ»;

СТРУКОВУ Зінаїду Миколаївну, начальника відділу збуту готової продукції товариства з обмеженою відповідальністю «Харківський м’ясокомбінат»;

ЧЕРНОВУ Олену Анатоліївну, начальника дільниці пакування товариства з обмеженою відповідальністю «БІЗНЕС–ШКОЛА»;

висловлено Подяку голови Харківської обласної ради:

ГЕРАСИМЕНКО Марії Віталіївні, головному технологу пакування товариства з обмеженою відповідальністю «ВП РОГАНСЬКИЙ М’ЯСОКОМБІНАТ»;

МИРОШНИЧЕНКО Ніні Василівні, бригадиру Харківського заводу «ПРОДТОВАРИ» у формі товариства з обмеженою відповідальністю;

СТЬОПІНУ Євгену Юрійовичу, майстру зміни виробничого підрозділу пакування товариства з обмеженою відповідальністю«ОЛІМП»;

ФЕДОРОВІЙ Вікторії Олександрівні, начальнику виробничої лабораторії пакування товариства з обмеженою відповідальністю«СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКЕ ІНВЕСТИЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ПОЛЮС ЛТД»;

ЧУВПИЛО Лілії Юріївні, менеджеру із збуту відділу збуту філії Акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» «ІЗЮМСЬКИЙ КОМБІНАТ ХЛІБОПРОДУКТІВ».

нагороджено Дипломами Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України:

БОНДАРЕНКА Михайла Олександровича, директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Салтівський м’ясокомбінат»;

ЖИХАРЄВА В’ячеслава Євгеновича, начальника цеху розливу товариства з обмеженою відповідальністю «Лікеро-горілчаний завод «Прайм»;

ІСЛАМОВА Вісхана Алавдієвича, директора філії акціонерного товариства «Державна продовольчо-зернова корпорація України» Ізюмський комбінат хлібопродуктів;

КИРИЧЕНКА Сергія Олександровича, директора товариства з обмеженою відповідальністю «Приколотнянський олійноекстракційний завод»;

КОТКОВА Дмитра Валерійовича, директора кондитерської фабрики товариства з обмеженою відповідальністю «Спільне українське інвестиційне підприємство «ПОЛЮС ЛТД»;

МОЗГУНОВУ Наталю Миколаївну, начальника виробництва товариства з обмеженою відповідальністю «ХЛІБОЗАВОД НОВО-БОВАРСЬКИЙ»;

ОЛЕШКО Дар’ю Анатоліївну, головного технолога Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківський молочний комбінат»;

СИНИЦЮ Наталію Анатоліївну, в.о. головного технолога Товариства з обмеженою відповідальністю «Харківський м’ясокомбінат»;

СНІСАРА Олександра Васильовича, слюсаря-ремонтника 6-го розряду шоколадного цеху приватного акціонерного товариства «КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА «ХАРКІВ’ЯНКА»;

РОТНОВА Андрія Валерійовича, апаратника круп’яного виробництва Товариства з обмеженою відповідальністю «Урожай».