5-6 вересня 2015 у місті Харків відбувся Великий Слобожанський ярмарок, участь у якому прийняв і Краснокутський район. Організацією експозиції в найкращих українських традиціях займалися працівники районного Будинку культури. Також представляли район Краснокутський аграрний ліцей, учні якого пекли млинці та пригощали всіх бажаючих і подружжя Пісоцьких зі своєю бджільницькою продукцією.

У складі офіційної делегації, що представляла Краснокутський район на ярмарок завітали: голова Краснокутської РДА О. С. Марчук, перший заступник голови Краснокутської РДА Цвірко К. В., начальник управління агропромислового розвитку Лихварь В. І.

Розважали гостей ярмарку народний аматорський колектив Пархомівського СБК «Слобожаночка», гурт «Воріття».

У «Місті майстрів» від району свої вироби виставили Квітчата Л. В. та Крутикова О. В., вишивки, бісероплетіння, картини вишиті бісером, вироби зі стрічок. А також працював гончар Єрмола Д.

На другий день на головній сцені виступали представники Мурафського СБК: гурт «Талісман», керівник Касяненко А. М.; гурт «Світанок», керівник Котелевська О. І.; А. Перець; А. та Т. Коноваленко.

Краснокутський район посів 3 місце у конкурсі «Найкраще представлення району», за що нагороджений дипломом від Харківської обласної державної адміністрації.

(За інформацією сайту Краснокутської РДА)

 

Великий Слобожанський ярмарок-2015