У Красноградському районі на ставку в с. Кобзівка  у майстерності впіймати на гачок найбільшу кількість риби змагалися любителі рибальства. Тут за ініціативою сектору молоді та спорту райдержадміністрації пройшли змагання зі спортивної рибної ловлі.

Відкриття турніру відбулося напередодні ввечері на березі водойми. Для участі в ньому зареєструвалися п’ять команд з двох спортсменів кожна. Знайомство учасників  відбулося за спільним приготуванням  каші та юшки.

Власне змагання розпочалося наступного дня о пів на п’яту ранку та завершилося опівдні. Берег ставка розділили на кілька секторів протяжністю 10 метрів кожний. Позиція команди для риболовлі визначалася методом жеребкування. Ловити рибу дозволялося  лише на поплавкові вудочки.

До десятої ранку клювало мляво.  Потім рибалка пішла жвавіше, разом із тим збільшувався й спортивний азарт. На гачок найчастіше потрапляли  плотва, короп і товстолобик. Найуспішнішою в риболовлі виявилася команда «Гармонійні коливання» з с. Берестовенька, за яку виступали Олексій Меркулов і Роман Сасін. Після фінального свистка саме в їхньому садку опинився найбільший за вагою вилов.

На другому місці завершила змагання команда «Промінь» із Кобзівки, яку представляли Юрій Глушенко та Андрій Табачник. Третій результат  показали Дмитро Сілін і Микола Чистіков  із Краснограда, які об’єдналися в команду «Турбо». Переможців відзначили Кубком сектору молоді та спорту РДА.

(Газета “Вісті Красноградщини”)