У селі Петропілля Лозівського району відбулась спортивна подія. Змагання з рибної ловлі серед людей з обмеженими фізичними можливостями втретє приймає Лозівщина, і вдруге рибалки-спортсмени присвячують ці змагання пам’яті свого товариша Олега Лебідя, який майже 10 років тому заснував «Спілку інвалідів-візочників», згуртувавши цим людей, яким життя випало нелегке.

У змаганні брали участь 30 рибалок, серед яких, окрім членів спілки інвалідів-візочників, були також представники спілки “Союз Чорнобиль” та організаціі воїнів-інтернаціоналістів. Розпочали у суботу після обіду, ловили рибу вночі та весь ранок. Після підрахунку виловленої риби та суворого оцінювання результатів судді оголосили остаточні результати змагань любителів рибної ловлі. 1-е місце здобув Геннадій Пінський за найбільшу спійману рибу, а за найбільший кількісний вилов на 1-му місці – Борис Фабричний.

2-е місце здобув Володимир Павлов, на 3-му місці – Микола Зіновє’в. Окрім задоволення та корисного відпочинку, усі рибалки отримали подарунки від голови Лозівської райдержадміністрації, спонсорів та добрих друзів, які щоразу допомагають спортсменам з обмеженими фізичними можливостями у проведенні спортивних заходів.

(За інформацією сайту Лозівської РДА)