5-6 вересня на території презентаційно-виставкового комплексу «Радмир-експохолл» у м. Харкові відбувався Великий Слобожанський ярмарок. Лозівський район, завдяки підтримці Асоціації сільгоспвиробників був гідно представлений на ярмарку. Цікава експозиція, сільськогосподарська продукція,риба, м`ясо, молочна продукція, мед, медовуха, вироби з лози, смачний шашлик та шурпа і багато багато іншого привіз Лозівський район на ярмарок.

Найталановитіші аматорські колективи району розважали гостей ярмарку українськими піснями, даруючи всім навколо гарний настрій та посмішки. Красивий коровай виготовили майстрині Лозівського району, який разом з короваями інших районів передали до військових частин Харківської області. Неперевершені вироби Лозівський район представив у місті майстрів, за експозицію в якому отримав друге місце та грамоту.

Голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Райнін в перший день ярмарку завітав до експозиції кожного району і міста, не оминув своєю увагою і Лозівський район. Губернатора зустрічали голова Лозівської районної державної адміністрації Сергій Красноперов, голова райради Ігор Нестєров, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Жидков, заступник голови райради Лариса Орлова, депутат Харківської обласної ради Сергій Зеленський, сільські голови, мешканці Лозівщини. Павлівський сільський голова Віктор Долгополов вручив Ігору Львовичу гетьманську булаву – символ козацької слави та доблесті з найщирішими побажаннями миру і спокою в нашій державі від усіх мешканців Лозівського району.

Продукція наших сільгосптоваровиробників була популярною на ярмарку, біля кожної палатки були величезні черги за продукцією лозівчан, адже Лозівський район вже багато років поспіль бере участь у ярмарках і наша продукція відома далеко за кордонами Харківської області, тому наші сільгоспвиробники розпродали все, що привезли на ярмарок та отримали багато схвальних відгуків від покупців.

(За інформацією сайту Лозівської РДА)

 

Великий Слобожанський ярмарок-2015