Представники кафедри управління земельними ресурсами та кадастру факультету інженерів землевпорядкування Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва – доцент, кандидат економічних наук Д.М. Загній і аспірантка В.Б.Макєєва – з метою проведення профорієнтаційної роботи відвідали ЗОШ № 157 I-III ступенів Харківської міської ради. 

Під час зустрічі учні 11 класів прослухали  лекцію  «Моя майбутня професія – землевпорядник», із якої дізналися  про ХНАУ та про факультет  інженерів  землевпорядкування. Одинадцятикласники отримали цікаву  інформацію про  професію землевпорядника,  її значущість, перспективи працевлаштування.   Під час спілкування  з майбутніми абітурієнтами  Д.М. Загній детально розповів про можливість навчання студентів  у вишах Польщі,  проходження мовної практики, отримання подвійного диплома та другої вищої освіти  за кордоном.

Учням також розповіли про культурно-масові та освітні заходи, що проходять в університеті (концерти, КВК, спортивні змагання, олімпіади, конференції тощо). Наприкінці зустрічі вони отримали листівки із запрошенням на навчання до ХНАУ, де надано інформацію про всі факультети і спеціальності.

(За інформацією сайту ХНАУ ім. В.В. Докучаєва)