На Прудянській водоймі «ПМК» пройшли змагання Дергачівського району з рибалки. У турнірі брали участь по два представника з кожної селищної, сільської та міської рад, яких було розділено на дві команди «селища» та «села».

З 6.30 ранку всі почали змагатися за здобуття найбільшої кількості балів, які підраховувалися за кількістю хвостів (один хвіст – один бал та 100 грамів вилову теж зараховувалося як бал).

О 9.00 ранку змагання завершилися і розпочалася найцікавіша частина турніру – визначення переможців. За підрахунками результатів серед «сіл» перше місце посіла Черкаська Лозова, а почесне друге зайняла Безруківська сільська рада. З команди «селищ» переможцями стала пара з Дергачів, на другому – Солоницівка, а третє місце у прудянських рибалок.

Переможців турніру з районної рибалки було нагороджено Почесними грамотами, а найголовніше — всі залишилися у захваті від навколишньої природи, проведення вільного часу з користю, бо для кожного учасника рибалка – це улюблена справа. Перші місця між собою розділили Павло Петрович Шабалтас (с. Черкаська Лозова) і Любов Михайлівна Шатун (м. Дергачі).

******

Уже больше десяти лет во всех районных соревнованиях среди местных мужчин-рыбаков неизменно участвует жительница Дергачей Любовь Михайловна Шатун (рыбачка Люба). Ее так называют любя и с уважением! Все, кто ее знает, восхищаются ее энтузиазмом и искренней жаждой участия в рыбалке. И зимой, и летом, ранней весной и глубокой осенью ее можно встретить с удочкой на водоемах Дергачевщины. И тем более закономерной и заслуженной стала ее победа на последнем чемпионате по рыбалке Дергачевского района.

91 «хвост» – это не просто цифра, это азарт, и воля к победе, и небольшая ирония к профессионализму именитых рыбаков-мужчин. И пусть вес и размер улова не ошеломил участников и гостей соревнования, зато все искренне поздравляли с победой чемпионку района 2013 года.

(За матеріалами газети «Вісті Дергачівщини»)