У Кегичівському районі пройшов семінар з питань організації збирання ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2016 року. Були присутні керівники, агрономи, інженери сільськогосподарських підприємств та представники районних служб.

Відвідали поля ПП «Агропрогрес», СФГ «Олександрівське», ПрАТ «Насінневе», ПОСП «Рояківка», ПП «Андріївка», ТОВ АФ «Сади України». Дуже докладно і цікаво розказували про підготовку до жнив, труднощі та їх подолання Жорновий Сергій Володимирович, Земляна Валентина Володимирівна, Шматько Вадим Олександрович, Івер Сергій Іванович, Пивовар Микола Іванович, Забажан Олег Миколайович, Дружченко Олександр Вікторович. Ділились досвідом, виказували побажання.

В ПП «Андріївка» демонстрували сучасну техніку, а саме комбайни, причеп для збирання зеленої маси, кормозбиральний комбайн. А в ТОВ АФ «Сади України» збиральну техніку не лише показували, але й демонстрували в роботі, адже в цьому господарстві вже розпочали збирання озимої.

Загалом семінар пройшов в доброзичливій атмосфері і в котрий раз переконуєшся, що поля на Кегичівщині красиві та родючі.