На Центральній площі відбулося відкриття традиційного театралізованого свята «Зиму проводжаймо – весну зустрічаймо».

У концерті-відкритті взяли участь голова Кегичівської районної державної адміністрації Роман Гончаров, голова районної ради Лариса Стефанюк, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Данько, аматорські колективи та окремі виконавці клубних установ району. На площі розгорнулося ярмаркове містечко. 

Головна страва на Масляну — млинці зі сметаною, вареники із сиром, гречані млинці на смальці та інша обрядова їжа. Млинці на Масляну були представлені сільськими та селищними радами, ПТУ-60 в різному асортименті: і прісні, і солодкі, і з начинкою, і дріжджові та ін.

Кегичанам та гостям селища пропонувалися вироби декоративно-прикладного мистецтва, сувеніри, різні смаколики, гарячі напої, широкий вибір і молочних продуктів, продукцію кегичівських підприємців і аграріїв, але головна страва свята – млинці.

Та символом прощання з зимою стало обрядове спалення Опудала, що за українськими легендами спалює всі негаразди, заряджає здоров’ям та бадьорістю, символізує собою остаточну перемогу тепла над холодом, весни над зимою.