На центральній площі міста Барвінкове відбувся святковий ярмарок, присвячений Дню Державного Прапора та Дню Незалежності України.

Практично кожна сільська рада виставила свій намет, гостинно запрошували до себе гостей і працівники міської ради. Участь у ярмарку також взяли деякі підприємці, а також волонтери Барвінківщини, які демонстрували відеофільми та збирали кошти, речі та продукти харчування для солдатів в зоні проведення АТО. Кожен намет був красиво оформлений, переважав національний колорит. Було тут все, чого душа забажає: і овочі, і фрукти, і мед, і різноманітні вироби декоративно-прикладного мистецтва. Постаралися народні умільці на славу! Бажаючі могли поласувати шашликами та кавунами. Було чим похвалитися колективу ТОВ АФ “Подолівська”.

Окрім традиційних для такої пори року продукції ланів, подолівці представили для продажу овець та телят. І за досить поміркованою ціною.

А на імпровізованій сцені лунали пісні, чулися жарти. Це сільські аматори за участю працівників районного Будинку культури дарували гостям на ярмарку свою майстерність. Присутніх привітав зі святом перший заступник голови районної державної адміністрації О.С.Калінін. Святкові заходи у ці дні пройшли і в деяких населених пунктах району.

(За інформацією сайту Барвінківської РДА)