З метою підтримки та заохочення молоді Зміївського району 16 грудня 2015 року в районному Будинку культури відбувся фінальний етап районного конкурсу «Молода людина року-2015».

Організаторами конкурсу виступили сектор у справах молоді та спорту Зміївської райдержадміністрації та районний Будинок культури за сприянням голови Зміївської районної державної адміністрації Кошеленка В.А. та голови Зміївської районної ради Тімофєєвої Т.В.

Так, на заході було відзначено кращих серед молоді нашого району, вони, незважаючи на свій вік, вже мають визнані досягнення і вносять свій вклад в розвиток Зміївщини.

Почесними грамотами та заохочувальними подарунками в рамках районної програми “Молодь Зміївщини” нагородили таких активних представників молоді:

Ващенко Л.В., студентку Національної академії Національної гвардії України;

Водолажську О.І., головного бухгалтера Скрипаївської сільської ради;

Давиденка О.О., вчителя фізичної культури Першотравневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Зміївської районної ради Харківської області;

Кречик Т.М., вчителя початкових класів та інформатики в початкових класах Соколівського навчально-виховного комплексу імені Героя Радянського Союзу Отакара Яроша Зміївської районної ради Харківської області;

Губу Р.Ю., вчителя фізичної культури Скрипаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Зміївської районної ради Харківської області;

Петрика В.В., активного представника молоді Лиманської сільської ради, першого із сільської громади мобілізованого в зону АТО;

Романко О.В., заступника директора з навчально-виховної роботи Пасічанської ЗОШ І-ІІ ст. Зміївської районної ради Харківської області;

Федорову С.І., завідувача Задонецьким сільським клубом;

Лещенко Д.В., студентку Харківського національного університету міського господарства ім. А.М.Бекетова, призерку 2015 року Спартакіади Харківської області з пляжного волейболу;

Рижий М.Є., студентку Харківського навчально-наукового інституту Державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи», призерку 2015 року Спартакіади Харківської області з пляжного волейболу;

Дерев’янко О.О., начальника відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення управління соціального захисту населення Зміївської районної державної адміністрації;

Чернобай О.Г., головного спеціаліста юридичного відділу апарату Зміївської районної державної адміністрації;

Колісник О.С., головного спеціаліста з оплати праці та реформування відділу фінансово-кредитного забезпечення, соціально-трудових відносин, організаційно-кадрового забезпечення управління агропромислового розвитку Зміївської районної державної адміністрації;

Павленка С.О., тракториста-машиніста товариства з обмеженою відповідальністю «АПК Україна»;

Спасьонова В.В., сержанта поліції, поліцейського Зміївського відділу поліції (м. Зміїв) Головного управління Національної поліції в Харківській області;

Бородіна С.В., старшого сержанта поліції, помічника дільничного інспектора поліції Зміївського відділу поліції (м. Зміїв) Головного управління Національної поліції в Харківській області;

Коваля А.В., молодшого сержанта служби цивільного захисту, пожежного-рятувальника 58-ї Державної пожежно-рятувальної частини м.Зміїв Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області;

Петінова С.О., прапорщика служби цивільного захисту, командира відділення 58-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Зміїв Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Харківській області;

Лаптєву В.В., косметолога-візажиста салону краси «Ніка-студія»;

Соколовську Л.В., перукаря-модельєра салону краси «Ніка-студія»;

Білеру Ю.І., представника громадської організації «Патріотична Зміївщина»;

Коритну К.С., представника молодіжної громадської організації «Наше завтра»;

Полупан Н.А., організатора культурно-дозвілевої діяльності Комунального закладу «Зміївський районний Будинок культури», керівника дитячої театральної студії «Маска»;

Цимбала Р.О., керівника танцювального проекту «Авангард» Комунального закладу «Зміївський районний Будинок культури»;

Павлову М.В., оператора ПП ТРК «Зміїв ТБ»;

Цимбалісту О.Г., кореспондента ПП ТРК «Зміїв ТБ»;

Усіченко В.О., депутата Великогомільшанської сільської ради, приватного підприємця;

Онікієнко А.А., сестру медичну загальної практики сімейної медицини амбулаторії загальної практики сімейної медицини с.Геніївка Комунального закладу охорони здоров’я «Зміївський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»;

Циганкову В.М., лікаря з ультразвукової діагностики кабінету УЗД Комунального закладу охорони здоров’я «Зміївська центральна районна лікарня»

Новікову О.А., вихователя Комсомольського дошкільного навчального закладу №1 Комсомольської селищної ради;

Федоту А.М., вчителя фізичної культури Зміївського ліцею №1 імені двічі Героя Радянського Союзу З.К.Слюсаренка Зміївської районної ради Харківської області;

Боровенського Д.А., старшого офіцера мобілізаційного відділення Зміївського районного військового комісаріату;

Також було оголошено Подяку голови Зміївської районної державної адміністрації та голови Зміївської районної ради Осовому О.М., головному лісничому державного підприємства «Зміївське лісове господарство» та Омельченку Є.В., депутату Задонецької сільської ради, головному спеціалісту відділу житлово-комунального господарства Зміївської районної державної адміністрації.

“Лауреати 15 номінацій конкурсу “Молода людина року-2015” – це лише частка справді талановитих і активних представників молоді нашого краю. На вас покладаються великі надії щодо покращення Зміївщини. За вами — майбутнє всієї України! ” – вітаючи усіх, сказав Віталій Кошеленко.

(За інформацією сайту Зміївської РДА)

Поделиться в соц. сетях

Share to Google Plus
Share to LiveJournal