У Чугуївській районній державній адміністрації відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств. На порядку денному стояли питання про хід проведення весняно-польових робіт у поточному році та стабілізацію і розвиток галузі тваринництва в сільськогосподарських підприємствах та господарствах населення.

Голова РДА Євген Королюк поінформував присутніх про хід польових робіт, окреслив стратегічні завдання, що стоять перед галуззю сільського господарства району, та визначив дії районної державної адміністрації стосовно їх виконань.

На нараду було запрошено директора інституту рослинництва імені В.Я.Юр’єва УААН Віктора Кириченка, який наголосив на значимості аграрного виробництва в економіці держави та ролі інституту рослинництва у втіленні наукових інновацій в сільськогосподарському виробництві. Після виступу відбулося жваве ділове обговорення порушених питань.

Були заслухані звіти управління агропромислового розвитку стосовно питань порядку денного. Керівниками підприємств підіймались життєво важливі питання стосовно сівозмін, структури посівних площ, ринків сільськогосподарської продукції. Учасники зібрання дійшли до висновку, що проведення таких науково- практичних заходів необхідне і корисне

(За інформацією сайту Чугуївської РДА)